21 inch Cross Turismo design winterwielenset, gespoten in zwart (hoogglans). Porsche Taycan (MK2) Cross Turismo 2024>> ❭ 9J1073603LA
- Porsche 9J1.2 Taycan 4 Cross Turismo 2024>>
- Porsche 9J1.2 Taycan 4S Cross Turismo 2024>>
- Porsche 9J1.2 Taycan Turbo Cross Turismo 2024>>
- Porsche 9J1.2 Taycan Turbo S Cross Turismo 2024>>
Past op:
Porsche Taycan 4 Cross Turismo (MK2) Vanaf 2024
Porsche Taycan 4S Cross Turismo (MK2) vanaf 2024
Porsche Taycan Turbo Cross Turismo (MK2) vanaf 2024
Porsche Taycan Turbo S Cross Turismo (MK2) vanaf 2024
Vooras: 9,5 J x 21 RO 60 met banden 265/35 R21 103 V
Achteras: 11,5 J x 21 RO 66 met banden 305/30 R21 107 V
Let op: Winterbanden voor gebruik in winterse omstandigheden. Niet in combinatie met sneeuwkettingen. De 19 en 20 inch winterbanden bieden nog betere rijeigenschappen op alpien terrein en voor sportief rijden op sneeuw en ijs in vergelijking met de 21 inch winterbanden.