- Porsche 9J1.2 Taycan Sport Saloon 2024>>
- Porsche 9J1.2 Taycan Sport Turismo 2024>>
- Porsche 9J1.2 Taycan 4S Sport Saloon 2024>>
- Porsche 9J1.2 Taycan 4S Sport Turismo 2024>>
- Porsche 9J1.2 Taycan Turbo GT Sport Saloon 2024>>
- Porsche 9J1.2 Taycan Turbo GT with Weissach Package Sport Saloon 2024>>
- Porsche 9J1.2 Taycan Turbo Sport Saloon 2024>>
- Porsche 9J1.2 Taycan Turbo Sport Turismo 2024>>
- Porsche 9J1.2 Taycan Turbo S Sport Saloon 2024>>
- Porsche 9J1.2 Taycan Turbo S Sport Turismo 2024>>
Gesmede velgen in sportief RS Spyder design, gespoten in zwart (hoogglans).
Past op:
Porsche Taycan (MK2) vanaf 2024
Porsche Taycan 4S (MK2) vanaf 2024
Porsche Taycan Sport Turismo (MK2) vanaf 2024
Porsche Taycan 4S Sport Turismo (MK2) vanaf 2024
Porsche Taycan Turbo (MK2) vanaf 2024
Porsche Taycan Turbo S (MK2) vanaf 2024
Porsche Taycan Turbo Sport Turismo (MK2) vanaf 2024
Porsche Taycan Turbo S Sport Turismo (MK2) vanaf 2024
Porsche Taycan Turbo GT (MK2) vanaf 2024
Porsche Taycan Turbo GT met Weissach-pakket (MK2) vanaf 2024
Vooras: 9,5 J x 21 RO 60 met banden 265/35 R21 103 V
Achteras: 11,5 J x 21 RO 66 met banden 305/30 R21 107 V
Let op: Winterbanden voor gebruik in winterse omstandigheden. Niet in combinatie met sneeuwkettingen. De 19 en 20 inch winterbanden bieden nog betere rijeigenschappen op alpien terrein en voor sportief rijden op sneeuw en ijs in vergelijking met de 21 inch winterbanden.