Dubbelmassavliegwiel. Porsche 992.1 Carrera SACHS ❭ 9P1105262C
- Porsche 992.1 Carrera 2 3.0L 2019-24
- Porsche 992.1 Carrera 4 3.0L 2019-24
- Porsche 992.1 Carrera 2 Cabriolet 3.0L 2019-24
- Porsche 992.1 Carrera 4 Cabriolet 3.0L 2019-24
- Porsche 992.1 Carrera 2S / GTS 3.0L 2019-24
- Porsche 992.1 Carrera 4S / GTS 3.0L 2019-24
- Porsche 992.1 Carrera 2S / GTS Cabriolet 3.0L 2019-24
- Porsche 992.1 Carrera 4S / GTS Cabriolet 3.0L 2019-24
- Porsche 992.1 Targa 4 3.0L 2020-24
- Porsche 992.1 Targa 4S / GTS 3.0L 2020-24
Past op:
7-versnellings handgeschakelde transmissie
Porsche 911 (992) 3.0L Carrera S ( 331kw) 01/2019 - 05/2024
Porsche 911 (992) 3.0L Carrera 4S (331kw) 01/2019 - 05/2024
Porsche 911 (992) 3.0L Carrera GTS (353kw) 01/2021 - 05/2024
Porsche 911 (992) 3.0L Carrera 4 GTS (353kw) 01/2021 - 05/2024
Porsche 911 Targa (992) 4S (331 kW) 05/2020 -
Porsche 911 Targa (992) 4GTS (353kw) 01/2021 -
Gerelateerde referentienummers
Gerelateerde, vervangen, kruisverwijzingen of alternatieve nummers ter vergelijking.
9P1105262C
Het product dat u bekijkt, verwijst naar deze nummers
- Porsche 911 1975-1977 3.0L Turbo (930)
240 mm / 6 bouten / 7,4 lbs
Past bij:
Porsche 911 Turbo 3.0L 1975-77
Functies:
• Lichtgewicht voor betere prestaties en drastisch verminderd MOI (Moment of Inertia)
• OEM-koppelingen worden vastgeschroefd voor eenvoudige installatie
• Productie met hoge toleranties om een perfecte, probleemloze installatie te verzekeren
• Ontworpen voor normaal straatgebruik voor liefhebbers van dagelijkse prestaties
• Getrapte deuvelpennen zodat ze vastgehouden worden door het koppelingsdeksel
• Race-onderdelen beschikbaar voor de professional
• CAD ontworpen/CNC gefreesd in huis voor de ultieme kwaliteitscontrole
• Eén jaar beperkte garantie op productiecomponenten
Gerelateerde referentienummers
- Porsche 911 1978-1983 3.0L / SC
- Porsche 911 1984-1986 3.2L
- Porsche 911 1987-1989 3.2L G50
Inbouwplaats: transmissiezijde, binnendiameter: 90 mm, buitendiameter: 110 mm, breedte: 12 mm, ontwerp met radiale asafdichting.
Past bij:
Porsche 911 3.0L 1978-83
Porsche 911 3.2L 1984-89
Porsche 930 Turbo 1975-89
Klik op 'Inzoomen' voor een groot deelschema.
Schema ref. nr. 33
Porsche 930 Turbo 1975-77 240 mm