Stabilisatorstangbus voorzijde 21 mm. Porsche 924 Turbo / GT Powerflex Heritage Collection ❭ PFF57-305-21H
- Porsche 924 Turbo 2.0L 1979-81
- Porsche 924 Turbo 2.0L 1982-84
- Porsche 924 Carrera GT 2.0L 1981
Dit is een ronde bus met een buitendiameter van 35 mm en een totale lengte van 41 mm.
Dit onderdeel vervangt OEM-onderdeelnummer: 477411313K
Geschikt voor:
Porsche 924 tot chassisnummer 92CN4 02197
Porsche 924 Turbo
Porsche 924 GT tot en met 93CN1 00305
Diagram referentienummer 2
Powerflex Heritage Collection. Voor moderne klassiekers.
Gerelateerde referentienummers
Gerelateerde, vervangen, kruisverwijzingen of alternatieve nummers ter vergelijking.
PFF57-305-21H
Het product dat u bekijkt, verwijst naar deze nummers
- Porsche 924 2.0L 1976-79
- Porsche 924 2.0L 1980-85
- Porsche 924 Carrera GTS 2.0L 1982
- Porsche 924S 2.5L 1986-87
- Porsche 924S 2.5L 1988
- Porsche 944 2.5L 8V 1982-87
- Porsche 944 2.7L 8V 1988-89
- Porsche 944S 2.5L 16V 1987-88
- Porsche 944S2 3.0L 16V 1989-91
- Porsche 944 Turbo 2.5L 8V 1985-88
- Porsche 944 Turbo 2.5L 8V 1989-91
- Porsche 944 Turbo S 2.5L 8V 1988
- Porsche 968 Sport 3.0L 1994-95
- Porsche 968 CS 3.0L 1993-95
- Porsche 968 Turbo S 3.0L 1993-94
SET VAN 2
Vervanging voor Porsche onderdelen nr. 477501541
Past bij:
Porsche 924 1976-88
Porsche 944 1982-91
Past in het einde van schema ref. nr. 4.
Powerflex Heritage-collectie. Voor moderne klassiekers.
Een reeks bussen ontworpen voor op de weg als aanvulling op uw klassieke auto.
Gerelateerde referentienummers
PFR57-222H
- Porsche 944 2.5L 8V 1982-87
- Porsche 944 2.7L 8V 1988-89