Porsche Kids Cap – Essential, Red. ❭ WAP2000010RESS
What This Product Does / Benefits:
- Dimensions - 200 mm x 190 mm x 100 mm
- Material - 100% cotton, woven
- Care Instructions - Hand wash. Do not bleach. Do not tumble dry. Do not iron. Do not dry clean.
Related reference numbers
Related, superseded, cross reference or alternative numbers for comparison.
WAP2000010RESS
The product you are viewing cross references to these numbers
Closing band made of outer material
Metal clasp with Porsche logo
With 3D embroidered RS 2.7 and Porsche logos
Material: 100 % polyester