Porsche Taycan 4S Cross Turismo (J1 PA) ❭ WAP0201050STCT
What This Product Does / Benefits:
- Dimensions - 147 mm x 69 mm x 65 mm
- Weight - 150
- Material - DieCast: 90% metal/10% plastic
Related reference numbers
Related, superseded, cross reference or alternative numbers for comparison.
WAP0201050STCT
The product you are viewing cross references to these numbers
Porsche Taycan Turbo S Safety Car – Limited Edition.
Dimensions And Weight:
- Dimensions - 149 mm x 69 mm x 65 mm
- Weight - 150
Related reference numbers
WAP0200370PTAC
- Dimensions - 235 mm x 115 mm x 67 mm
WAP0211060STTS
- Dimensions - 336 mm x 168 mm x 105 mm
- Weight - 850