Stabilisatorstangbus voorzijde 21 mm. Porsche 924 Turbo / GT Powerflex ❭ PFF57-305-21
- Porsche 924 Turbo 2.0L 1979-81
- Porsche 924 Turbo 2.0L 1982-84
- Porsche 924 Carrera GT 2.0L 1981
Dit is een ronde bus met een buitendiameter van 35 mm en een totale lengte van 41 mm.